کنترل کیفی

شرکت تولیدی کفش فرزانه با در نظر گرفتن فعالیت متمرکز و تخصصی در زمینه تولید انواع کفش طبی و مجلسی با برخورداری از نیرو های کارآمد و متخصص با استفاده از نوین ترین فرآیندهای تولیدی در خدمت صنعت کفش کشور می باشد.خط مشی اصلی شرکت تولید محصول ، با کیفیت بالا در کنار توجه به نیازمشتریان و شرایط بازار می باشد. این شرکت محصولات تولیدی خود را با قالبهای طبی و با توجه به شرایط ارگونومی ، بدن ، پای انسان و حفظ سلامتی کمر و زانو عرضه می نماید. باتوجه به دارا بودن کاملترین آزمایشگاه کنترل کیفی صنعت کفش کشور؛ اقلام تولیدی در این شرکت، از مواد اولیه تا محصول نهایی به طور صد در صد کنترل شده تا مشتریان محصولاتی با کیفیت، با دوام و با اطمینان دریافت نمایند. شرکت کفش فرزانه  با صادرات به کشور های مختلف جهان توانسته جایگاه بین المللی مناسبی را برای خود فراهم نماید و همینطور همکاری با ارگان ها و نهادهای مختلف داخلی این جایگاه را بیش از پیش قوی تر و مستحکم کرده است.

تحقیق و توسعه

شرکت کفش فرزانه با توانمندی در زمینه ی تولید کفش طبی، در صنعت کفش تلاش می کند با اتکا به اجرای اثربخش فرایندهای تجاری و با برقراری نظام مدیریت کیفیت بر مبنای استانداردهای جهانی و با رعایت مقررات، قوانین و استانداردهای ملی و بین‌المللی برای حرکت در جهت تعالی مطابق سیاست‌های ذیل گام بردارد‌:

۱. تلاش همه جانبه علمی و عملی برای ایجاد ارتباط مناسب با مشتری و درجهت ایجاد اعتماد و وفاداری مشتریان از طریق برآوردن نیازهای مشتریان و پاسخ گویی فراگیر در کوتاه‌ترین زمان ممکن.
۲. تعهد به بهبود مستمر و ارتقاء عملکرد و کیفیت خدمات شرکت.
۳. توسعه بازار و ایجاد مزیت‌های رقابتی در مراکز و منابع توزیع بر اساس 

تولید

کفش فرزانه در نظر دارد با رعایت اصول استاندارد تولیدات طبی ، محصولات کاملا آنالیز شده تولید کنند لذا در این خصوص به نکات زیر کاملا توجه و رعایت شده است . یک تولید کننده بایستی تمامی ویژگی های کفش طبی خوب و مناسب را رعایت کند که به برخی از آنها اشاره میکنیم . 1- کفی کفش طبی باید از استحکام کافی برخوردار باشد و بتواند شوک وارده به کف پا را جذب کند. به طور کلی، نیرویی که در حال راه رفتن از زمین و کف پا به بدن منتقل می‌شود، معمولا حدود دو برابر وزن بدن است. این نیرو در حالت دویدن حتی تا 10 برابر وزن بدن هم به اندام‌ها منتقل خواهد شد. بنابراین‌ کفی کفش می‌تواند نقش مهمی در انتقال و پخش نیرو از زمین به کف پا و در نهایت به بدن داشته باشد. 2-رویه کفش طبی باید انعطاف‌پذیر و از جنس چرم باشد تا بتواند سرما و گرما را به خوبی به پا منتقل کند و پا نفس بکشد و عرق نکند

در خبرنامه ما عضو شوید تا از جدیدترین محصولات، کلکسیون‌ها و رویدادها مطلع شوید